castles_com_ua (castles_com_ua) wrote,
castles_com_ua
castles_com_ua

Ралі "Фортеця": 11 травня 2019 р.


Сьогодні після багаторічної перерви у Кам'янець повернулося авторалі - і народ радів з цього приводу, і масово пер кладками і старими викришеними каньйонними сходами (Старе місто було перекрите) подивитися на перегони. Спочатку я мріяла, щоб такі ж натовпи глядачів були і в "Останньої столиці", і в "Тріумфальної арки" за тиждень, але потім зрозуміла, що не треба воно ані реконструкторам, ані повітроплавцям.Бо враження було, що цього вечора в Старе місто приповзли всі виборці Зеленського з усіх околиць. І навіть серед спортсменів такі були.
Картинок буде мало, тексту теж.


Мені здається, що перегони з папахканням і підпукуванням могутніх двигунів не надто класно впливають на стіни наших укріплень. Вапняк, знаєте, він крихкий. Плюс я дуже, дуже некомфортно почуваюся, коли щось пролітає повз мене на швидкості. Так, людей елімінували з вулиць (і це правильно!!!) настільки вдало, що з дрона деякі ділянки маршруту ралі виглядали ідеальними декораціями для фільму про нейронну бомбу: ніде нікого. Але тварини, чорт, тварини. Старе місто повне котиків і песиків, а як гонщики звертають увагу на котиків і песиків я знаю, на жаль, не з чужих слів :(


Коротше, моя воля, я б обмежилася переглядом проїзду всіх ралійних автівок по "Стрімкій лані" (якраз їхали на старт). Але Грицю ж цього було мало.


І Гриць насолодився ралі на повну котушку. В мене он і зараз ралі під ногами - сидить і грається машинками, поставив поліцейські машини загорожами, зробив якісь конуси, за які не можна заступати, поприбирав з килима іграшкових чоловічків - все як було ввечері, коротше.


Ця в перегонах участі не брала.


Представлення всіх учасників перегонів. Першими виїжджали нульовики - машини безпеки. Вони проїжджають всю трасу до того, як на неї вибираються спортсмени - і перевіряють. чи все ок.


Все було ок.
Цей етап чемпіонату України - міжнародний. Приїхали команди з Польщі, Естонії (аж п'ять екіпажів, здається), Литви та Німеччини. Ось це антикварний майже ГАЗ з Естонії. Там таких було два.


А це він в бровку в'їхав біля Катедри.


Всі п'ять чемпіонів України на сцені одночасно. Як тільки прізвище у чемпіона на -енко, так починається російська мова. Показовий факт :( Російської взагалі було хворобливо багато навколо.


Чемпіони дуже зраділи призам від Водафона.


Чи дівчатам з модельної агенції Модас (якщо помилилася у назві. виправте мене).


Феміністкам захід би не сподобався: жіночий екіпаж ведучий зустрічав коментарями на кшталт: "Ай пілот молодець, постаралася і знайшла комбінезончик з рожевими деталями, ну молодчинка". Але мізогінією просякнутe все навколо (по собі знаю), тут роботи ще на роки.


А ось і ведучий.
Просто картинки з презентації екіпажів.


Змішаний екіпаж (був ще чисто жіночий)


Німці. А ні, литовці.


О, а це жіночий.


Трамплін біля ратуші був дитячий такий.
Оті круги, які бабій нашаманив біля Трінітарського, автівки об'їжджали агресивно. Там було таки динамічніше - і страшніше (ну ненавиджу я швидку їзду). Але все одно - знімати такий спорт треба вміти. Я його не люблю - і не вмію.


Новопланівський і машинка.Тут поруч зі мною стояв бомж і активно і дуже тверезо і розумно коментував те, що відбувалося.


До фортеці все одно б не дійшла - там міст був перекритий. Знімала здаля.


Біля Катедри було страшно багато глядачів. Деякі вже навіть не стояли, а лежали у кущах. Скрізь мат і цигарки. Вкрай некомфортно.


Накопичувальна зона перед стартом.


Пілоти готуються до ралі.
Та й таке. Чи поїду завтра у Вербку на чергові перегони - велике питання.

Tags: Весна. Раллі, Кам'янець, Поділля, Ратуша, Стара Фортеця, Старе Місто, Фестиваль
Subscribe

 • (no subject)

  Ordnung muss sein. Я завжди писала про всі маланкафести у Чернівцях - 2020-тий не стане виключенням. Тільки втома править бал. втома підказує…

 • Історичний пікнік-2019

  Як завжди останніми роками на початку травня, у Старій фортеці сьогодні та завтра відбувається історичний пікнік. Я там була - і показую, що…

 • А у вас є яйця?

  Чемерівці Колись раніше я щороку робила пости з німецькими картинками. На картинках були впольовані мною у квітні яйця та зайці. Бо ж прадавні,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments