castles_com_ua (castles_com_ua) wrote,
castles_com_ua
castles_com_ua

Карнавально-баварський лютий


Центр Міттенвальду (Mittenwald) на кордоні з Австрією.

Якщо я не пишу хоч якийсь пост про поїздку, деталі тієї поїздки вивітрюються з голови з швидкістю зміни новиневої стрічки на сайті-агрегаторі. І так вже пройшло більше місяця - і половина деталей зникла в нікуди. Я он про перед-передостанню поїздку (межа листопада-грудня) нічого не писала - і де вже воно все?


Карнавал в Швабаху (Schwabach)

Так як цього разу я свідомо оминала великі туристичні центри (Вюрцбург, Бамберг і компанію) і вибиралась в містечка, взагалі невідомі туристам, то й вражаючих картинок тут не буде. Будуть середньовзважені баварські (тобто все одно класні. Баварія - класна). Провінційні радощі, якраз мій розмір.

Вилітала зі Львова на Берлін по зовсім дешевому квитку, 267, здається, гривень - це до вибору місця, з місцем дорожче. На фото якась польська енергетика. У Львів добиратися загалом проблем нема: нічний сидячий київський поїзд до Хмельницького, там пересадка в пусте купе на Львів, далі тролейбусом аж на вокзал. Просто і комфортно. Але рейси Львів-Берлін-Львів лише двічі на тиждень. Вилетіла в п'ятницю, а повертатися вранці в понеділок цього разу не хотілося рішуче: це пропускати Розенмонтаг, Трояндовий понеділок (я по рейнським карнавалам звикла, що саме-саме відбувається власне в цей день). Тому поверталася вечірнім вівторковим рейсом Нюрнберг-Київ.
Пожаліла, звичайно, багато разів.
Ще жодного разу з часів мого останнього візиту в Москву (серпень-2013) я не чула навколо себе стільки російської мови. Навіть, блін, стюардеси - і ті звертались до пасажирів російською, хоча ну хом'якам і тим зрозуміло, що дефолтна мова звертання до незнайомця-українця має бути українською. Вухам було дуже некомфортно.
На київському напрямку квитків за 9 євро не буває, здається, взагалі - квиток коштував 39 євро до вибору місця.
Я роками оминаю Київ в своїх подорожах - і далі робитиму так само. Навіщо мені ця шизофренія, в мене нерви не залізні. Легше через Клуж-Напоку чи Катовіце літати. Тим більш, з нічними потягами в потрібному напрямку все одно біда. Добре, що на мою ніч з 13 на 14.02 був Мінськ-Одеса з диким графіком (раз на чотири дні, здається) - до Жмеринки, далі дивовижно смердяче плацкартне бокове (я років 12 в плацкартах не їздила, ааааааааа) до Хмельницького, далі вже маршрутка.


В Берліні зупинилася в мережевому

Швабах
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment